Aksel Mutfak Eşyaları - Hakkımızda

Aksel Mutfak Eşyaları San ve Tic Ltd. Şti. / Hakkımızda

Hakkımızda

 

Aksel Ltd. Şti

Aksel 32 yıllık geçmişinin verdigi tecrübeyle, siz müşterilerinin artan begenisini ve güvenini kazanmaya devam etmektedir. Aksel isminin verdigi güvenle yeni ürünlerini de çeşitlerine katmaya devam etmekte ve edecektir.

Yıllarca Türkiye pazarında çok tanınmış markalar için üretim yapmış olan Aksel piyasada her zaman önde gelen markalar arasına girmiştir. Avrupa pazarlarında da çeşitli markalar için ürettiği mallarla Aksel'in pazar payı artmaya devam etmektedir. Aksel çaydanlık, cezve, tencere ve tava gibi mutfak esyalarının dışında ürünlerine yeni girmekte oldugu elektrikli ev aletleri grubunu eklemiştir.

Bu grupta ilk önce semaver imalatına başlamış, ve bu ürün için aldığı TUV, GS ve CE garantileriyle dünya çapında kaliteye sahip bir üretici oldugunu ıspatlamıştır. Üstün standart ve kalite politikasından hicbir zaman ödün vermeyen Aksel ürettiği su filtresi ile de piyasada bir anda en yüksek satış rakkamlarına ulaşmış ve kalitesini bir kez daha ıspatlamıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan Aksel, siz müsterilerinden gelen istekler ve önerileri de göz önünde tutarak Ar-ge departmanın yaptıgı çalışmalarla yeni ürünler üretmeğe ve kendini geliştirmeye devam edecektir.

image-1

E-BÜLTEN ABONELİĞİ